Jdi na obsah Jdi na menu
 


Procházka Naučnou stezkou Zábělá

 

Dnes je sobota  6.11.2010  
před týdnem jsme se rozloučili s naším posledním štěňátkem Creshem Edim „Ajaxem“. Vzhledem k tomu, že jsme ho měli doma o čtrnáct dní déle než jeho ostatní sourozence, dost jsme k němu s dcerkou přilnuly, a tak loučení bylo o to bolestivější…..   
Útěchou nám je pouze to, že můžeme opět jezdit na výlety a chodit na procházky po okolí, protože nám doma nebrečí již žádné děti. Sára se musí dostat opět do kondice a tak jsme vyrazily s kamarádkou Lenkou a její kokršpanělkou Gitou na procházku po Naučné stezce Zábělá, zatímco naší manželé, vášniví kolaři, jeli provětrat své bicykly.
Zábělá je les mezi Bukovcem (okraj Plzně) a vesnicemi Dýšinou a Chrástem. Jsou zde hezké stezky určené pro procházky i k jízdě na kole. Využily jsme tedy příjemný podzimní víkend k provětrání těla a zároveň jsme pořídily několik fotek našich chlupatých holek . Sára se vrhla s radostí sobě vlastní na aportování „klacíčků“. Jak „malé“ jsou její aportíčky je patrné z fotek. Na vycházce nemohla samozřejmě chybět ani naše čivava Dixinka, která se bez problémů začleňuje do psí smečky a vycházky miluje stejně jako její dvě velké kamarádky.